Pretty Little Liars RPG

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Top posters
Hanna.

Aria Montgomery.

Elliеnor Grace Pearce ♥

Piper McLean.

Tracy O'Conner.

Alison DiLaurentis

Daniel.

Blair Waldorf

Ally.

Луис Б.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Съб Сеп 03, 2011 4:47 pm
Посетители

Share | 

Chuck McLean a.k.a crazy dude

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Chuck McLean.
Student.
Student.

Име: : Чък МакЛийн

ПисанеЗаглавие: Chuck McLean a.k.a crazy dude   Нед Апр 01, 2012 5:32 pm

ДОСИЕ:
Име: Чък МакЛийн
Анг. Превод: Chuck McLean
Прякори: Чък , Чъкиш.
Произход: Флорида
Алергий: Лактоза
Роднински връзки:
- Пайпър МакЛийн сестра
- Блеър Уалдроф сестра (непозната)
Статус : Студент
Откъс от дневника на героя:

/1'ви Ден /
Здравей , реших и аз да си направа дневник. Само за да вида горе долу какво е що е.. Може и да ми хареса и ако това стане дано никой не види този дневник защото ще ми се развали репутацията ... Та аз съм Чък МакЛийн от " Хай Скул " съм. Тренирам борба , футбол и баскет. Сестра ми Пайпър се занимава с разни видеота - нищо интересно , но пък разправяла че имала фенова .. хаххх дабе да! Каква лъжа! Сестра ми ужасно ме дразни обаче щ чуствам най-близка. Въпреки че сме на едни години аз съм по-горен курс от нея защото ми се наложи да почна първи клас една година по рано и оттогава сестра ми само ми се фука как всички момичета от нейния клас били много красиви и че аз съм щял да бъда гадже с някое ако не съм бил почнал толкова рано .. Дрън , дрън та пляс. По възрастните жени са гот... * Ухилва се и препрочита написаното*
Айде бай че Суки ме вика да си говорим а да да ти кажа коя е Суки ...
Гаджето ми .. хахаха!!

/35'ти ден /
Е явно продължавам с дневника ... Имахме голям мач днеска и ги разбихме! Двайсет на Пет ... за нас! Боже другия тийм бяха пълни аматюри. Фукаха ни се а когато отивахме да им вземем топките почваха да замръзват на мястото си оковани от страх .. Малко като сестра ми като се замисля , е какво да се прави? Такъв е животът пълен с яки хора като мен и други АВ Гийкс като тях а трети пък са Сладки .. четвърти пънк абе мястото няма да ми стигне .. Уатевър ;Д Утре родителите на Суки ще ходят на Бахамите и с нея ще бъдем сами .. Леле нямам търпение да го направим за първи път! Сигорно ще бъде много яко а и Суки е много секси .. Една такава русика , минъонче с хубав бюст абе разкош за ... сещаш се! Охххх нямам търпение просто .. Айде чао че сестра ми идва да показва няк'ви нови токчета а ако види дневника край с менее!
Визуална представа на къщата в Флорида:
Отбиваш се и пред теб се разкрива чудновата гледка. Една голяма полянка и по средата две изкривени фигурки.. Едната по-голяма от другата. По голямата беше неравномерно боядисана в червена боя и отгоре и' бяха нахвърлени кафеви керемиди. Имаше два големи прозореца от двете страни на къщата. Това беше къщата на семейство МакЛийн. От другата страна беше конюшната където всеки човек от рода си имаше собствен кон. По полянката имаше няколко мънички езерца и беше пълна със стотици цветчета. А накрая се намираше големия вековен дъб където Пайпр си беше направила къщичка.

Коня на Чък:
Коня на чък беше сивкав. Много здрав и як като него а ако човек можеше да каже че кон има " мускули " то този кон имаше! Той препуска гордо по полянките а когато Чъкиш го яхне никога не спира. Гривата му е дълга и черна а когато Пайпър иска да издразни Чък решава да я сплете на плитки и да сложи панделки. Плюс никога не пропуска да го напарфъомира!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Hanna.
Admin
Admin

Име: : Хана Марин
Години: : 17
Семейство: : Tracy O'Conner. - сестра
БФФ: : Aria Montgomery.

ПисанеЗаглавие: Re: Chuck McLean a.k.a crazy dude   Нед Апр 01, 2012 5:54 pm

Напиши лика, който ползваш и си одобрен^^

Върнете се в началото Go down