Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите банери.
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 4:24 am by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 12:44 pm by Hanna.

» Ще видим ли Майк Мантгомъри отново?
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:01 am by Hanna.

» Харесвате ли Ела и Зак като двойка?
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:24 am by Hanna.

» Мнение за Рен?
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:19 am by Hanna.

» Какво мислите за Джена и Ноел?
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:14 am by Hanna.

» Мнения и коментари относно 9-ти епизод.
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:09 am by Hanna.

» Информация относно финала на първата половина на 3-ти сезон.
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:12 am by Hanna.

» Кой уби Мая?
Старата изоставена фабрика Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:33 pm by Hanna.

Top posters
Hanna.
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Elliеnor Grace Pearce ♥
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Piper McLean.
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Tracy O'Conner.
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Daniel.
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Blair Waldorf
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Ally.
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Луис Б.
Старата изоставена фабрика Vote_lcapСтарата изоставена фабрика Voting_barСтарата изоставена фабрика Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Юли 02, 2019 4:35 pm
Посетители
Старата изоставена фабрика Pageviews_0

 

 Старата изоставена фабрика

Go down 
АвторСъобщение
Aria Montgomery.
Admin
Admin
Aria Montgomery.


Мнения : 259
Join date : 09.08.2011
Име: : Ариа Монтгомъри
Години: : 17
Семейство: : Ally - доведена сестра
БФФ: : Elliеnor Grace Pearce ♥️, Hanna Marin, Alison DiLaurentis
Гадже: : Are you kidding me? xD

Старата изоставена фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Старата изоставена фабрика   Старата изоставена фабрика Icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 2:38 pm

Старата изоставена фабрика 2405212177_3e1523ce51
Върнете се в началото Go down
Aria Montgomery.
Admin
Admin
Aria Montgomery.


Мнения : 259
Join date : 09.08.2011
Име: : Ариа Монтгомъри
Години: : 17
Семейство: : Ally - доведена сестра
БФФ: : Elliеnor Grace Pearce ♥️, Hanna Marin, Alison DiLaurentis
Гадже: : Are you kidding me? xD

Старата изоставена фабрика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата изоставена фабрика   Старата изоставена фабрика Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 1:46 pm

Нервите ми бяха бяха опънати и просто не можех да слушам поредните семейни скандали, които се заформяха вкъщи. Не разбирах как издържаха да си викат толкова много и гласа им все пак бе непокътнат. Е да, родителите ми имаха дългогодишен трейнинг в караниците и виковете, но определено главата ми не можеше да изтърпи още глухи крясъци, които минаваха през нея, като някакъв бръснач.
Телефонът ми извъня и прекъсна мислите ми за двамата истерици, които се надвикваха на долния етаж. Грабнах тънкия телефон и на екрана се изписа името на Хана. Беше ми пратила смс гласящ ''S.O.S. - изоставената фабрика". Веднага метнах телефона някъде на леглото и се облякох набързо като излязох от нас, стараейки се нашите да не ме видят. Определено не ми трябваше поредната доза конско в момента. И без това имах главоболие, заради кавгите между тях, ако почнеха и по мен да викат сигурно щях да вляза в болница или още по - зле..в лудница, а на следващият ден във всички вестници щеше да пише "Тийнейджърка уби родителите си в изблик на нерви и притеснение".
Честно казано се радвах, че изскочи нещо, което да ме накара да се надина от нас. Не ми бе приятно, че Хана най - вероятно се бе забъркала в неприятности, но поне ме бе измъкнала от нас.
Взех едно такси и тридесет минути по - късно се намирах в средата на пустоща, близо до фабриката като погледът ми търсеше Хана. Едно глухо иззвъняване на телефона ми, разчупи тишината царяща на стотици метри от тук. Отново бе Хана, но този път ми звънеше.
- Хей, Хан къде си, добре ли си? - попитах я предпазливо.
- Беше фалшива тревога, извинявай, не си прави труда да тръгваш натам. - чу се от другата страна на слушалката след което затвори телефона. Какво по дяволите!? А сега дори не знаех от къде да си хвана такси, за да се прибера, тъй като бях по средата на нищото, а и тук не ми беше известно да идва някой. Е знаех, че наблизо има шосе към града, но бях прекалено недоверчива, за да се кача на автостоп.
Върнете се в началото Go down
 
Старата изоставена фабрика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Старата изоставена хижа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars :: Rosewood :: Околностите-
Идете на: