Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите банери.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 4:24 am by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 12:44 pm by Hanna.

» Ще видим ли Майк Мантгомъри отново?
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:01 am by Hanna.

» Харесвате ли Ела и Зак като двойка?
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:24 am by Hanna.

» Мнение за Рен?
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:19 am by Hanna.

» Какво мислите за Джена и Ноел?
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:14 am by Hanna.

» Мнения и коментари относно 9-ти епизод.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:09 am by Hanna.

» Информация относно финала на първата половина на 3-ти сезон.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:12 am by Hanna.

» Кой уби Мая?
А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:33 pm by Hanna.

Top posters
Hanna.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Aria Montgomery.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Elliеnor Grace Pearce ♥
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Piper McLean.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Tracy O'Conner.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Daniel.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Blair Waldorf
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Ally.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Луис Б.
А вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_lcapА вие си мислехте че няма да разбера :) Voting_barА вие си мислехте че няма да разбера :) Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Юли 02, 2019 4:35 pm
Посетители
А вие си мислехте че няма да разбера :) Pageviews_0

 

 А вие си мислехте че няма да разбера :)

Go down 
АвторСъобщение
Guest
Гост




А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 10:33 pm

Клюкарката е тук с нови пикантни клюки, готова отново да ви напомни за съществуването си и да изкара всичките ви кирливи ризи на яве. Липсвах ли ви, аз съм убедена, че е така.

Радвам се мили ми съграждани, че ми давате все повече клюки и скандали. Все пак за това ви обичам толкова много. Тук съм с поредната порция горещи клюки, които са туко що извадени от фурната. Готови ли сте?
Браво, браво Крис, въпреки че наричаш мен кучка изглежда ти си този, който е кучи син. Беше се приготвил да изчукаш сладката Кайли, но май те е страх случайно и ти да не станеш татко. Или пък просто факта, че старата ти приятелка има дете, те изплаши? Изглежда госпожица Роуз има слабост към това да ражда от неправилните хора. И понеже тя твърди, че силата ми е само в кибер пространството, добре. Обещавам целият град да научи малката ти тайна. Да Роузууд, тази която този път ни даде най- пикантна клюка е именно Кайли Роуз. Деветнадесет годишната брюнетка има три годишен син- Джо. Може би се бъркам, но това не значи ли че си родила само на 16? И освен, че родила на тази крехка възраст, тя и бяга. От какво бягаш Кайли? Аз ви обещавам, че ще науча и споделя с вас! Всъщност Кайли не си мисли, че вече не знам, но ще ти показвам каква сила имам в кибер пространството малко по-малко. Щеше да е много грубо, ако веднага кажа че си била изнасилена от най-добрия си приятел.Опа, май тук що се изпуснах. Съжелявам, мила, но аз съм си такава- Кучка!
Да кажем и добре дошла на малката Елена Уинчестър. Малката госпожица избяга от града преди пет години след като научи за трагичната смърт на родителите си. Мила Ели, само това ли те накара да напуснеш града? Не можа ли да намериш сили като Стейси и да останеш?Но нищо засега ти е простено, но аз ти обещавам, че ще рабера всичко за престоя ти в Лондон и тогава няма да има скрито-покрито! Интересно ми е колко време ще се задържат двете ми любими J та. Ако се чудите за кого говоря, то аз веднага ще ви кажа. Имам предвод Джули и Джъстин, които ни напоминиха за запознанството си през 2009 година, но ще оцелее ли тяхната любов сред интригите на този град?


Не забравяйте, че аз съм тук и виждам всичко. И знайте че ще се върна отово с още по-пикантни клюки и горещи скандали.

You know you love me!
X.O.X.O. Gossip Girl
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 6:23 am

Хах .. все някога щеше да се разбере! Браво, Gossip Girl - "ВСЕМОГЪЩА СИ" biggrin
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 8:33 am

popcorn popcorn popcorn popcorn
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 10:38 am

"Браво, браво Крис, въпреки че наричаш мен кучка изглежда ти си този, който е кучи син. " popcorn FIGHT! FIGHT! FIGHT!
Върнете се в началото Go down
Aria Montgomery.
Admin
Admin
Aria Montgomery.


Мнения : 259
Join date : 09.08.2011
Име: : Ариа Монтгомъри
Години: : 17
Семейство: : Ally - доведена сестра
БФФ: : Elliеnor Grace Pearce ♥️, Hanna Marin, Alison DiLaurentis
Гадже: : Are you kidding me? xD

А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 1:19 pm

А вие си мислехте че няма да разбера :) 2048546613 А вие си мислехте че няма да разбера :) 2048546613 А вие си мислехте че няма да разбера :) 2048546613 А вие си мислехте че няма да разбера :) 2048546613 А вие си мислехте че няма да разбера :) 2048546613
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 4:54 pm

Ммм аз нямам нищо за криене... bleh
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 6:33 pm

Стискам палци за Джули И Джъстин,харесват ми.Иначе много добра работа! ;p
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 6:49 pm

Емили Хоуп написа:
Стискам палци за Джули И Джъстин,харесват ми.Иначе много добра работа! ;p

10кс biggrin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





А вие си мислехте че няма да разбера :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А вие си мислехте че няма да разбера :)   А вие си мислехте че няма да разбера :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
А вие си мислехте че няма да разбера :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars ::  Archive :: Архива :: Gossip Girl's Blog-
Идете на: