Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите банери.
Night club 'Lavo' Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 4:24 am by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 12:44 pm by Hanna.

» Ще видим ли Майк Мантгомъри отново?
Night club 'Lavo' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:01 am by Hanna.

» Харесвате ли Ела и Зак като двойка?
Night club 'Lavo' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:24 am by Hanna.

» Мнение за Рен?
Night club 'Lavo' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:19 am by Hanna.

» Какво мислите за Джена и Ноел?
Night club 'Lavo' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:14 am by Hanna.

» Мнения и коментари относно 9-ти епизод.
Night club 'Lavo' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:09 am by Hanna.

» Информация относно финала на първата половина на 3-ти сезон.
Night club 'Lavo' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:12 am by Hanna.

» Кой уби Мая?
Night club 'Lavo' Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:33 pm by Hanna.

Top posters
Hanna.
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Elliеnor Grace Pearce ♥
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Piper McLean.
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Tracy O'Conner.
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Daniel.
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Blair Waldorf
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Ally.
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Луис Б.
Night club 'Lavo' Vote_lcapNight club 'Lavo' Voting_barNight club 'Lavo' Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Юли 02, 2019 4:35 pm
Посетители
Night club 'Lavo' Pageviews_0

 

 Night club 'Lavo'

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Hanna.
Admin
Admin
Hanna.


Мнения : 276
Join date : 05.08.2011
Име: : Хана Марин
Години: : 17
Семейство: : Tracy O'Conner. - сестра
БФФ: : Aria Montgomery.


Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 11:13 am

Night club 'Lavo' Lavo-night-club-las-vegas
Върнете се в началото Go down
https://littleliars-rpg.rpg-board.net
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 10:56 am

Накъде без някой бар, в който човек може да отиде сам и естествено да не се върне сам,а с малко компания в дясната или лявата ръка.При мнен това си беше нещо като традиция, може би вече трябваше да позабравя тази традиция, при свършенфакт , че бях на 223 години, а на тази възраст трябваше да мисля за своето бъдеще. О, я стига! На кой му пукаше?! Обичах тези места и обичах да не мисля за висчко, както трябваше да правя при всяка нова връзка, дълготрайна или краткотрайна. И при двата случая момичетата, с които бях винаги искаха нещо от мен, а с тези които бях за съвсем кратичко,...Е, и те искаха нещо от мен, аз продължавах и продължавах да им угаждам, както се угаждаше на любимата. Може да бъде много романтичен, можех да бъде и голям сваляч .
Влязох в бара, който сега, в ранните часове на моето пристигане, не беше много претрупан. Имаше малко хора, но факта бе, ч е имаше. Намерих си едно място на бара, където попринцип обичах да седя и да зяпам как всички неуморно се клатеха под такта на силната музика. Сега е времето да споменем, че музиката не беше въобще силна, всички си говореха нормално, а не да викат, както в повечето такива барове, натрупани до горе с алкохол, а на стените - висящи пушешти изоставени души, които се опитваха да скасят живота си с всяка следваща цигара. Е, не ги обвинявам, пушачите, но попирнцип повечето ушеха много. Както и да е.
Седнах на свободния стол и забелязах, че до мен имаше още един празен стол. Силно се надявах да не седне някой 40 годишен мъж до мен. Защото така си губех и малкия шанс за някое...хм , ново запознанство. И наистина исках да се запозная с нов, може би интересен човек, с който да си имахме тема за разговор. Но интересните хора едва ли идваха в барове за да пият бира, а може би скоч или уиски.И като заговорихме за уиски:
-Уиски с лед.- казах машинално, сякаш бях репетирал какво да кажа на бармана, ако случайно се появи непредвидено зад барплота. Не беше барман, а барманка . Тя се усмихна, вече свикнала със пияните или пък все още трезвите мъжки погледи върху себе си, и наля питието в чаша . Поднесе ми го, приплъзвайки го по плото. Усмихнах се, без задни мисли, защото нямах настроение, и отпих от уискито. Още не беше студено и така разредено, както винаги беше, з\аради леда. Леда си стоеше сякаш непокътнат, но след малко забелязах как се разтапя. Когато си в това положение и леда забелязваш. Ако си пиян както младия мъж седнал два стола вдясно от мен, той едва ли вече забелязваше и чашата си.
Обърнах се към малкия дансинг, на който все още имаше хора, които танцуваха или правеха някакви, определено неуспешни, опити за танци.Проследих всеки с поглед, набързо естествено, за да не ме заподозрат в нещо, незаконно предполагам...
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 11:34 am

Сряда вечер.Какво я прихващаше?Беше сряда вечер, за Бога, а тя просто си стоеше в стаята си и четеше сценарий който 'и бяха предложили.Усещаше как и омръзва, как не можеше да се съсредоточи повече и тогава отегченият 'и поглед падна върху гардероба 'и който бе отворил вратите си и сякаш и нашепваше с сладки думи да се изправи и да излезе.
*Супер, вече и полудявам!*
Завъртя черните си очи и направи някаква странна гримаса.Облегна се на ръцете си и се изправи бавно.Започна да приближава гардероба мудно, но щом зърна новата рокля която си беше хукнала забърза крачка.Още щом я беше видяла на витрината се влюби в нея.Та кой не бил?Лилава, изчистена.
След 2 часа тя най-накрая беше готова.Сравнително малко време..поне така беше за нея.Беше си направила някаква интересна прическа и беше съчетала цветовете правилно.Побиваха я тръпки когато си представеше нейна снимка на някое жълто списание където тя не изглеждаше даже добре.Не, че беше някаква снобка..и не, че се интересуваше от чуждото мнение, просто не бе приемливо..Както и да е, започна да ходи с бавни, малки крачки.Странно, защо не си бе извикала такси, може би просто искаше да походи, все пак клуба който мислеше да посети бе много близо до апартамента 'и.Започна да рони и се наложи Лили да забърза крачка.Вече усещаше, как косата 'и се напоява с дъждовна вода и вече можеше да си представи как червеният 'и цвят щеше да стане по-тъмен.Тази мисъл я накара да се затича, чуваше как токчетата 'и потракват.Надяваше се само да не стъпи на криво и да не падне.След няколко пресечки и само влажна коса Лили влезе облекчена в бара.Усмихна се и приглади роклята си.Огледа се.За нейна изненада клуба не беше чак толкова пълен, но поне музиката беше силна и почти всички се бяха приселили на дансинга, оставяйки възможност на Лили да си избере перфектно място.Но вместо да седне на сепаре, тя седна на бара.Надяваше се хората на бара, да са достатъчно пияни и да не я притесняват с въпроси от типа "Ти ли си оная червенокосата дето играе в онзи филм?!?" Побиха я тръпки щом си представи миризмата която се носеше от устата им.
-Шоколадово Мартини!
Каза поръчката си тя, усетила барманката пред себе си.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 11:58 am

Някой седна до мен, но аз не обърнах голямо внимание, мислейки , че съдбата си играе с мен, като до мен е седнал същия 40- годишен човечец, който ще се налива с бира. Завъртях очи, заради мислите ми, които навлизаха в главата ми и после не излизаха, сякаш си мислеха, че ще останат там вечно да ме тормозят.
Но всъщност не беше този странен човечец,който си мислех, че е седнал до мен. Това установих, след като дочух женски глас, който уверено си поръчваше нещо. Дочух, че желаеше шоколадово мартини. Колко странно , и такова ли вече имаше?! Какво ли не правеха вече с алкохола! Може да имаше и ягодово мартини или всичко от този сорт. Наистина,какво ли не правеха с алкохола, макар че звучеше вкусно, като се замисля.
Когато поднесоха питието на младата дама, която все още не бях видял, понеже отказвах да извърна погледа си, усетих лекия шоколадов мирис, който ужасно трудно се хващаше.Погледнах към вече привършващото си уиски и останалия неразтопен лед, който май продължаваше да стои непокътнат, след лекото си разтапяне в чашата .
Отпих отново, като усетих леда по устните си .
,,Когато ме целуна, устата й беше студена като лед"бе едно от изреченията, които ми се бяха набили в главата. 'Брулени хълмове' определено не беше по вкуса ми , но не беше и лоша , като имаме в предвид, че беше вечна класика. Поне за мен. Трябваше да я прочета в девети клас, но явно сега имах време. Не, не беше заради времето , а заради хилядите глупости, които правех. Но всъщост както и тогава, така и сега нмах голямо желание да прочета книгата, макар да бях вече накрая и да оставаше още съвсем мъничко. Но пък беше интересно написана. Нещо като ретроспекция в цялата история. Отзад напред. Разказ в разказа. Тоест разказ в книгата...Ох, обърках се.
И накрая извърнах поглед към момичето. Направи ми силно впечатление косата й, която й прилягаше сякаш много добре. Обичах такива...интересни визии, защото беше почти сигурно, че зад дадената визия стоеше и такъв човек. Беше се облякла в лилава рокля, на която не обърнах много внимание, но си личеше , че имаше вкус.Както и да е, не мислех днес да се правя на сваляч.
Днес като че ли бях малко по неуверен в това как да започна даден разговор, при положение, че тя дори не ме бе забелязала. Наистина, нямаше да бъда сваляч, обещах на себе си.
-Здравейте. - казах изведнъж, без да съм го обмисли, стискайки здраво чашата си с уиски, което всъщност беше насвършване, а ледът продължаваше да си стои както си беше и преди.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 12:16 pm

Лили се беше облегнала на ръката си и се взираше в бутилките срещу нея които бяха наредени сякаш по цветове.Погледът 'и мина от ляво на дясно по тях а после обратно, погледът 'и отново спря на едно място оглеждащ внимателно едно от шишетата, но барбанката препречи на погледа 'и и 'и подаде мартинито 'и, а Лили още не я беше погледнала.Всъщност погледа 'и създаваше такава илюзия, тя гледаше на там, но всъщност погледа 'и беше празен, признак, че Валънтайн всъщност не гледа в нея, а през нея.Тя прокара пръсти по стъклото и внимателно хвана чашата като я доближи до устните си.Спря за момент сякаш да усети аромата на шоколада.Задържа така за 3 секунди и след това отпи.
-Здравейте.
Чу мъжки глас от дясната си страна и по инерция обърна глава.Разгледа лицето му, не изглеждаше пиян, погледът 'и се прехвърли по чашата му.Пиеше нещо с лед, може би уиски..това пиеха повечето ..мъже.Питието му бе свършило което подсказваше, че мъжът бе дошъл преди нея, а тя даже не беше го забелязала.Колко грубо от нейна страна.Стоеше и го зяпаше без да каже нищо.Къде 'и бяха маниерите?Беше възпитана като дама!Защо тогава не се държеше като такава?
-Здравейте!
Отвърна най-накрая и лека усмивка мина по лицето 'и позволяваща на тръпчинките 'и да се покажат.Ах как мразеше тези тръпчинки!Отново отпи от коктейла си, чудейки се дали не трябва да каже нещо?Така бе прието в Америка..Така хората завързваха разговор.Сега може би тя трябваше да каже името си.
-Лили.Лили Валънтайн!
Представи се като отново го погледна.Сега френският 'и акцент изпъкна повече, беше сигурна, че "събеседникът" 'и вече се беше досетил, че не е американка.Но какво пък!?!Лили се гордееше с произхода си.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 12:32 pm

Ех, Франция, какви красоти създаваш. Шштт, проклета глава, проклети мисли, проклети очи.
Тя се представи, след като отпи отново от своето питие и след като се усмихна аз забелязах леките трапчинки по бузите, които като малък винаги исках да има. Да,май наистина лудата ми леля щеше да ме направи на момиче.
Определено много ми хареса фамилията й. Нбеше много необичайна и ако не чуеш френския акцент, с хубавото 'р' , нямаше да познаеш, че идваше от Франция. А, аз и моят френски негодувахме, понеже и двамата не се разбирахме много добре. Но все пак, по-добре френски, отколкото руски, може би.
Реших и аз да се представя, за да не бъда много груб, какъвто почти никога не бях, само в отделни нетрадиционни случаи,в които незнайно как се озовавах.
- Себастиян Греймарк. -казах името си.
Помислих си, че щеше да и прозвучи като испанско или мексиканско , или от тези държави, които говореха испански. Но истината, чистата истина, си беше, че аз изобщо нямах абсолютно никаква връзка с каквито и да били ниски мургави испанци или мексиканци. Дори нямах и акцент. Може би малък, в предвид , че бях от Австралия, но и там се говореше същия език като този тук, така че не виждах проблем у себе си.
Усмихнах се леко, гледайки тръпчинките й. Накрая отново казах нещичко:
-Приятно ми е да се запознаем. Не изглеждате да посещавате често такива...барове. -казах аз, молейки се да не изглежда обидно.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 1:19 pm

Мъжът до нея също се представи.Лили збръчка замислено вежди за миг, опитвайки се да свърже някак фамилията или първото му име с някоя държава, но не успя.Не бе толкова добра в това..даже никак, реши, че ако отново разгледа чертите на лицето му, може да догатне нещо.Погледна го в очите, а след това в косата.Нищо! Съвсем нормален човек, нищо по-спесифично, или поне за нея.Тя пропускаше някой детайли от бързина.
-И на мен ми е приятно!
Голяма усмивка се появи на лицето 'и.Радваше се, че не я беше разпознал, нямаше да 'и се налага да отговаря на въпроси свързани с кариерата 'и или личния 'и живот, но тогава друга мисъл пресече ума 'и.Явно не беше толкова известна, но това беше разбираемо, тя беше само на 16, тепърва започваше да изгражда кариерата си, затова се усмихна по-широко.
-Напротив, посещавам клубовете често!
Закикоти се, осъзнавайки, че може би наистина прилича на дама, а не на разкрепостена тийн.Това 'и харесваше.
-От къде сте?
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 3:11 pm

Отговорих на прелестната широка и някакси искрена усмивка, която тя ми отправи, след като предположих, че не е момиче за баровете. Всъщост се оказа точно обратното, след като ми отговори, че често посещава тези места. Но аз отново се стегнах, защото ми изглеждаше много млада и ако някой я заподозреше, че не е пълнолетна, ако не е, щеше да бъде лошо.Е, поне за нея. Нямах представа за годините й . Освен това, че не можех да познавам възрастта на хората бях много слаб физиономист.
Лили ме попита от кдъе съм и за малко да се зачудя. Наистина, трябваше си мислене. Нищо , че бях роден в Сидни, аз обикалях доста из градовете, по малко из държавите. Ако си харесах град, казвах , че съм местен, но в този случай реших да си кажа истината. Преди, през малкото години, през които учих в университета, винаги бях казвал, че съм от Австралия, но така ме приемаха доста на несериозно и оттогава започвах да казам, че съм местен.
-От Сидни, Австралия съм. - първоначално реших , че ако кажа Сидни няма да се разбере от къде точно. Но кого залъгвах?! Сидни беше голям, доста красив град, който аз наистина харесвах, но така и не се върнах. Надявах се майка ми да не скърби много-много за мен, защото тя наистина ме обичаше. Докато баща ми... Той може би не толкова . Той беше жесток, направо!
Преди ми се струваше само грубо, но сега, определено беше жестоко. Наистина, баща ми беше от малцината, които третираха така децата си пореди 20 - 17 години! А може би си мислеше, че така щеше да ми даде по-добро възпитание. А може би го е и направил.Но аз лично никога не бих постъпил така. Горката ми майка. Тя само гледаше отстрани и неможеше да направи нищо, защото баща ми й беше втълпил, че така е най-добро за единствения им син. Само аз не мислех така.
- Предполагам Вие сте от Франция? - изявих предположението си учтиво. - С какво се занимавате? - попитах след секунда и се усмихнах, все още вглеждайки се тръпчинките й.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 3:39 pm

Лили усети как мъжът срещу нея я гледа в тръпчинките и се почувства нелофко.Толкова нелофко, че неволно сложи дясната си ръка на бузата си.Това беше едно от нещата които не харесваше в себе си и беше някак неприятно хората да я гледат точно там.Плюс това беше неприлично да гледаш някой на друго място освен очите, даже това място на се намира на лицето.Навява у другия чувство, че му се присмиват.Щом кимна косата 'и съвсем леко подскочи.Сидни беше хубав град, е така беше чувала, никога не бе ходила там.Много хора 'и го хвалеха и започваше да се изкушава да посети Австралия.Не очакваше някое място да 'и хареса повече от Франция, но все пак това не пречеше да пътува нали?
-Интересно място!
Отново кимна и отпи от шоколадовото си мартини.Отонво погледна събеседника си в очите.Не 'и беше хрумвало, че той може да е Австралиец, но тя никога не се бе хвалила със своето куцащо шесто чувство.
-Да, французойка съм!
Каза с съвсем малка нотка на гордост в гласа и усмивката 'и от малка и срамежлива стана голяма и още по-чаворна.Еестествено и тръпчинките 'и започнаха да се виждат по-добре и щом осъзна това спря да се усмихва, но като при всяка дама, макар и устните 'и да не оформяха усмивка, очите 'и продължаваха да стоят така сякаш тя се усмихваше.Сякаш те самите имаха лице и то грееше, макар и да бяха толкова тъмни.Щом и тази мисъл мина през ума 'и тш отново се усмихна, но този път погледа 'и беше замислен и отклонен на страни.Нейните очи винаги бяха такива..Отново погледна към Себастиян.
-О..Ами актриса съм!А вие?
Каза съвсем тихо и отново отпи от мартинито си.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 4:05 pm

Разбрах, че тя разбра, че я гледах в тръпчинките й , коерто мисля, че й се стори лошо. Ето пак направих нещо! ПОчевидно аз не осъзнавах какво правех. Оттук нататък вече я гледах само в очите, като сметнах за правилно, при ново запознанство. Така някои хора разбираха какъв е човекът пред тях и сякаш го преценяваха. Аз не бях от тези някои хора, които можеха да виждат отвъд очите ти. Само се опитвах, но естествено не се получаваше. Ставаше много, ама много рядко, по някаква случайност.
Тя спря да се усмихва и аз се почивствах леко виновен за това.Но всъщност след като се бях загледал в тъмните й очи бях открил, че те се усмихваха, а не самата Лили. Усетих някакво странно положително снастроение и позитивно настроен човек. Може би бе единствено и само чувство, което се появяваше често при мен.
Тя потвърди, че е от Франция, от което се почувствах добре, понеже бях познал. А то как да не познаеш. Във Франция имаше толкова много и различни хора, толкова интересни, че винаги се опитвах да заговоря някого, но понеже френския ми не беше перфектен, този някой се отказваше да говори и да ме слуша.
Лили ме попита с какво се занимавам, а преди това спомена, че е актриса.Очевидно не гледах много телевизия, както преди си мислех и ми натякваха. Никога не я бях виждасла, а може и да съм я мяркал в някой филм, но все тая.
- Аз..Аз съм археолог. Може да се каже и историк, но това по-малко.-усмихнах се искрено, защото наистина бях малко от малко историк и с лекота можех да преподавам в някое училище. Можеше и да се пробвам, но никой нямаше да ме вземе, естствено.- От колко време се занимавате с актьорското майсторство? Изглеждате много млада. -казах накрая, крайно заинтригуван.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 4:24 am

Вратата се отвори и в нощния клуб влезе мъж на средна възраст,имаше кестенява коса и кафяви очи. Усмивката не слизаше от лицето му,дори и да имаше доста проблеми. Дори и да не му беше много забавно в момента,той не показваше това,че не е добре. За него,това беше просто поредния ден. Поредния ден,в който щеше да влезе в някой клуб и ще се напие. Още щом огледа клуба,той се съгласи с мислите си,определено щеше да е монотонен и сив ден,както останалите.
Вече беше нощ,хората се събираха в клубовете и всеки пиеше с някого...с приятел,роднина или просто непознат,който бе срещнал в клуба,но нямаше такива,които не говореха с някого,е имаше и такива индивиди,но те бяха рядкост.
Та,мъжа,който влезе преди малко,се казваше Тейлър. Доста скучно име,за не толкова скучен човек,той не се притесняваше от мнението на останалите,но днес той се запита,какво ли си мислят хората..разбира се,нямаше да узнае,но се надяваше да не се набива на очи и да се слее с тълпата,която бе всичко,но не и примерна. Мъжа седна на един малък черен диван,огледа се за момент,погледа му беше бърз и плах. От лявата си страна,той видя мъж,в чийто скут стоеше жена,наслаждаваха се един на друг. Тейлър отмести погледа си,след малко погледа му спря на две момичета,който се целуваха,след като целувката приключи,те получиха по няколко банкноти от мъж с бяла побола брада,явно им плащаше да се натискат едина с друга.
Погледа на момчето продължи да се лута около нощния клуб,докато не попадна на деколтето на едно момиче. Момичето беше много младо,но се държеше,сякаш беше четирдесет годишна уличница. Тя стоеше и чакаше поръчката на Тейлър Джоунс,а той не знаеше какво да каже. Дали да я смъмри за това,че по - голямата част от гърдите `и се виждат,дали да я попита какво всъщност прави тук..имаше много въпроси,но реши да си ги запази за себе си,все пак не искаше да се озове навън и повече да не може да влезе в този клуб.
- Ще искам едно двойно уиски,благодаря! - каза той и се усмихна на момичето,което го изгледа презрително.
Мъжа се облегна назад и извади от джоба си кутя цигари. Извади една цигара и я мушна в устата си,докато пребъркваше джобовете си,той усъзна,че всъщност нямаше запалка,трябваше да иска от някого. Премести цигарата от устата си в ръката си,а след това бавно се изправи и тръгна към мъжа и жената,които се натискаха. Тейлър нямаше как да ги прекъсне,затова остана да ги чака да свършат,но когато видя,че това няма да стане скоро той реши да ги прекъсне. Изкашля се леко,а мъжа,който стоеше с лице към него отвори очите си и го погледна. Тейлър вдигна ръката си,в която държеше цигарата и поиска огънче. Мъжа го погледна любопитно,а след това подхвърли една запалка на Тейлър,като любопитно го попита дали иска да се включи към любовната игра,която играеше в момента,с момичето в скута му. Тейлър отрицателно поклати глава. Човека,който се наслаждаваше на ласките на момичето,го погледна презрително и яростно и му каза да се маха. Тейлър побърза да се върне на мястото си. Седна на малкия кожен диван и зачака поръчката си,след малко получи поисканото двойно уиски,докато отпиваше,той без да иска съзря мъжа и жената,които се наслаждаваха помежду си. Спряха за момент. Жената се изправи и взе някакви пари от мъжа. Жената се приближи до Тейлър и седна на дивана до него,когато Джоунс погледна по - отблизо,установи,че това всъщност беше мъж. Мъжа попита дали Тейлър ще има нужда от услугите му,а Тейлър просто каза едно троснато "Не" и травестита се изправи и го погледна ядосано. Мъжа се отдалечи, а Тейлър не спираше да мисли за странните хора в клуба,след малко усети,че скоро ще изпуши цигарата и ще трябва отново да потърси огънче. Отпи от уискито си.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:27 am

Женевиев бе получила специална задача от своят преподавател по журналистика, която отдавна бе чакала. Беше разследване на проституцията в нощните заведения в града. Статията щеше да е истински фурор, ако Жени се справеше добре и получеше адекватната информация от подходящите хора.
Истината за цялата тази конспирация можеше да бъде научена само на място, затова блондинката реши да действа така, както би направил един истински журналист. Щеше да мине под прикритието на млада дама, която предлага сексуалните си услуги.
Беше петък вечер и Женевиев реши, че е време да се захване с разследването си. След половинчасово ровене в гардероба си, тя откри рокля достатъчно дръзка и предизвикателна за жрица на любовта. Обу високите си черни сандали, сложи тежък, опушен грим и се зареди с екстра доза самоувереност и съблазън, запътвайки се към един от най-елитните клубове в града - Lavo.
Заведението беше пълно, но това не й попречи лесно да си намери подходящо място на бара, даващо перфектен изглед към цялото помещение. Поръча си мартини с черешка, извади от малката си чантичка кутия цигари и запали една от тях, въпреки, че не пушеше. Кръстоса дългите си крака елегантно и започна да разбърква питието си леко, докато се оглеждаше наоколо в очакване.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 8:37 pm

Трябваше ми само и единствено едно питие. Или пък няколко? Добре, нужна ми бе неизвестна доза алкохол. Излязох от вкъщи и се запътих към единствения клуб, който знаех.
Влязох с гръм и трясък, но шумът от хората пречеше на моя шум да се чуе. Беше отвратително. Вече два дни подред бях милата и добричка Алекто, но вече не ми е забавно. Ставаше досадно да си толкова очарователен на всички; в момента имах нужда само от един спор с някой, докато пия уискито, горящо на гърлото ми.
Промуших се през шумната тълпа и седнах на бара. Загледах се в бармана, който очевидно не можеше да фокусира, че аз го чакам. Въздъхнах и завъртях очи. Извиках му и той веднага изтича при мен.
- Уиски. - изсъсках в лицето му и на лицето ми пробяга едва доловима ехидна усмивка.
Огледах се. Но това е банално. Да речем, че исках да фокусирам познато лице или пък някое съвсем непознато, на което да изпиля нервите. Нищо ново.
Тогава я видях. Перфектната жертва. Беше седнала в другия край на бара и не пиеше нищо. Може би току-що беше влязла в клуба. Присвих очи и незабележимата лукава усмивка на лицето ми стана забележима за просто око. Станах и пренебрегнах ръката на бармана, която се опитваше да натика чашата с уиски в ръката ми. Отидох при жената и седнах до нея. Направих се на луда и погледнах към момчето зад бара.
- Едно уиски, моля. - казах като добро момиче и погледнах с мил поглед. Беше гнусно да се преструвам на нещо, което определено не съм... поне днес.
Барманът ме изгледа на кръв и тръшна чашата, която току-що любезно бях побутнала и която стоеше в ръката му, когато ставах и се завтекох насам. Капки от течността хвръкнаха навън, но аз не им обърнах внимание - усмихнах се още по-злобно на момчето и отпих солидна глътка от уискито.
- Я, здравей. - поздравих най-после 'жертвата' си и си лепнах неискрената усмивка на лицето.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 9:02 pm

Поредната вечер от живота минаваше. Чудех се какво да правя и затова реших да изляза. Отправих се към един от клубовете в града. все пак по това време на нощта, надали се намираха други занимания. Мислите в главата ми бошуваха. Чудех се какво да правя с живота си. Странен факт за едно двадесет годишно момиче, но все пак факт.
Не след дълго стигнах до клуба, вътре беше пълно. Талпа от вече пиинали се вихреше на дансинга. Всички се смееха и танцуваха. Отправих се към бара и се настаних на едно свободно място. Тъкмо когато щях да си поръчам едно момиче се настани до мен с гръм и трясък. Определено беше направила впечатление и на бармана, защото той я гледаше доста ядосано. Това ме накара да се усмихна. Момичето ме поздрави. Това беше малко учудващо, но какво да се прави. Нямаше какво да правя тази вечер, а пък и нови познанства щяха да са ми от полза.
- Ъм... Здравей.- казах й като се усмихнах.- Аз съм Стейси.- след това се обърнах към бармана.- 5 шота текила моля!
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 1:36 pm

Момичето също ме поздрави и тогава вече смъкнах изкуствената усмивка от лицето си. Спомена, че се казва Стейси.
- Алекто. - рекох съвсем отвеяно и отпих от уискито. В гърлото ми пламна огън и метнах на бармана да ми донесе една вода, която след минута беше пред мен. Загасих огъня, който и без това си беше вее притихнал и се обърнах към Стейси.
- Е, Стейси... - натъртих, отново с едва загатната злобна усмивчица, за която дори нямаше причина. - Нима и ти искаше да избягаш от ежедневните занимания, като ги замениш с компания от пияници и клуб, в който не можеш да се обърнеш от залялата те тълпа?
Поклатих глава и изпих уискито на екс и го оставих да гори по цялото ми гърло. Внуших на бармана, че искам още с жест с ръка и отново се обърнах към съвсем непознатата си събеседничка, очаквайки отговор. Следващите ми въпроси със сигурност щяха да са досадни и цяло множество, което беше съвсем обичайно за мен.
- Та, учиш ли? Или може би само работиш, а? Всъщност какво те накара да дойдеш точно тук, в този препълнен клуб, в който има само една глътка въздух и не се знае кой ще я поеме? - повдигнах вежда, но не осъзнавах, че не й дадох възможност да отговори на миналия въпрос. Все някога щеше да отговори и на него, имаше време и нямаше къде да избяга.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 1:49 pm

Това момиче определно не ме харесвааше. Не можех да я разбера първо изглеждаше мила, но нападките и после говорека за друго. Понякога хората ме изумяваха с неочакванате си действия. Въпреки всичко аз нямах настроение за спорове. Предпочитах вечерта да мине без скандали. Изпих единия от шотовете и се обърнах отново към Алекто.
- Уча. А дойдох тук, защото клубовете са малкото места за бягтство в този град. Предпочитам без въздух тук, от колкото забързаният град и всеки с неговите си проблеми на вън.- казах й аз, но този път не се усмихнах.- Ами теб? Ти сама каза, че всеки се бори за последната глътака въздух тук. Какво те накара да дойдеш?
След като зададох въпроса си изпих още един от шотовете. Може би момичето не беше толкова лошо или пък беше. Не знам това определно щеше да е нещо, което щях да разбера преди края на вечерта.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 2:06 pm

- Мхм... - изпелтечих и се загледах в новата чаша уиски, която барманът най-после беше благоволил да донесе.
Попита ме какво ме е накарало да дойда. Засмях се и отпих от алкохола, който толкова дълго гледах и накрая докоснах. Загасих пожара в гърлото си с вода и се обърнах към Стейси:
- Да дойда ме накара огромната жажда за алкохол и желанието да се запозная с някого и... това е. - обясних набързо и направих невинна физиономия, до колкото ми позволяваше 'невинното' настроение.
Въздъхнах тежко, с което ясно показвах, че съм отегчена. Изпих уискито на екс и барманът ме погледна въпросително.
- Не, не искам. - отговорих спокойно, поклащайки отрицателно глава. Той направи злобна физиономия, а аз изсумтях презрително.
- Що за хора... - избоботих, обръщайки се към Стейси, за да проверя дали въобще е до мен - не усещах присъствието й, защото беше доста тиха и кротка.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 2:14 pm

Беше ми интересно всяко следващо действие на момичето, затова не бях усетила настаналото мълчание. След като каза, че е дошла заради алкохола на мен ми стана смешно. Заяждаше с барамана и изведнъж се обърна към мен. Чак тогава осазнах, че просто седя и я наблюдавам какво прави. Беше ми забавно, въпреки хапливите и коментари. Но лицето на бармана беше просто незаменимо.
- Защо не ем харесваш?- попитах я аз директно
винаги съм си била такава, когато нещо ме интересуваше питах. Предпочитам да знам какво не е наред, от колкото да се правя че не забелязвам. Изглежда въпроса ми обаче иненада Алекто, защото тя ме погледна доста учудено. Докато чаках отговора и изпих още два от шотовете си. И определно в момента се нуждаех от още някаква напитка, която не съдържа алкохол. Потърсих бармана с поглед, а той беше близко до нас. Поръчах му една кока кола и отново се обънах към брюнетката стояща до мен.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 2:36 pm

Повдигнах вежди и за малко да скоча от стола от учудване.
- Не е ли очевидно? Като за начало - няма как да си изградя каквото и да било мнение за теб за седем минути; другата причина е, че ти си играеш на добро момиче, докато аз съм точно противоположното. - изясних за отрицателно време.
Изненадващо беше, че тя не го знаеше. Може би се правеше на луда, което щеше да е страхотно, но всъщност не ми изглеждаше така. Не я мислех за проста, но как можеше да не се сети нещо, което бие на очи толкова ясно? Най-вероятно поддържаше разговора. Но защо ли се изумявах въобще, при положение, че в момента не ми пукаше за нищо, което не включваше мен...
- Дай ми... - подех и барманът веднага се обърна - ... водка. - допълних и той без да казва нищо, тръгна да налива.
Разтрих слепоочията си. Бях невероятно отегчена и исках да се махна от това място. Имах чувството, че се задушавам вътре.
- Нека излезем на чист въздух, освен ако желаеш да напуснеш компанията ми. - казах, избягвайки погледа й и въпреки подаването на чашата от страна на бармана и липсата на отговор от Стейси, станах от стола и тръгнах към изхода на бара.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 3:34 pm

- Не е толкова очевидно колкото ти си мислиш. Въпреки че ме познаваш от 10 минути това не значи че непремено трябва да не ме харесваш. Повечето хора дават шанс на човека, с когото те се запознават. - казах й аз, а този път усмивката ми беше искрена.
Не бях доброто момиче, както тя си мислеше. Даже доста противоположно на това. Просто след поредния ден без желание за живот какво се очакваше от мен. Да започна да се заяждам с първият човек, който видя. Не съм чак такава.
Тя искаше да излезем на чист въздух. Не изчака отговора ми, а направо тръгна. Зачудих се дали да отида с нея. Нещо в мен казваше, че няма смисъл, но пък от друга страна исках да изляза с нея. Точно затова станах и я последвах. Не след дълго бяхме излязли от клуба.
- Ами сега, какво ще правим? - попитах я аз с поглед, който изразяваше желанието ми за забвление.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 6:05 pm

- Ще дишаме. - казах и се усмихнах. Бях толкова облекчена, че излязох на въздух, защото имах странното чувство, че се задушавам вътре, в клуба. Вдишах и издишах. Ммм... свеж и чист въздух.
Обърнах се към Стейси и се усмихнах още по-широко. Бях пренебрегнала думите й за запознанството й. Въпреки че бях тук точно за един спор, нещо е мен ми казваше, че просто няма смисъл и не исках да продължавам с това. Не, нямаше да стана отново миличката Алекто, но просто щях да забравя този спор... само този.
- Не знам какво ще правим. Някакви идеи? - обърнах се към Стейси и в очите ми сякаш се появиха множество въпросителни. Отново бях отегчена, но защо беше така? Нима в Роузууд някой въобще можеше да се отегчи? Еха, не знаех, че е възможно.
Прокарах пръсти през косата си и се огледах. Бяхме сами. Съвсем сами. Чуваше се музика и шумът на всички в клуба. Но аз нямаше да вляза повече там. Поне тази вечер. Стигаше ми толкова за днес, време беше да се оттегля.
- Чао. - казах съвсем неочаквано и рязко, и прозвуча доста тъпо. Врътнах се и тръгнах нанякъде. Дори не знаех накъде, но бях сигурна, че все някога ще се усетя къде се намирам.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 6:50 pm

Излязохме от клуба и чистият въздух ни заля. Чувствах се прекрасно, сравнение с трудно намиращия се кислород от преди малко, тук го имаше в огромни количества. Поех една огромна глътка въздух. Това винаги ме караше да се чувствам по-добре. Разумът ми се пречистваше, помагаше ми да се успокоя. Като че ли и Алекто се отпусна малко повече.
Както си стояхме тя изведнъж ме попита дали имам идеи какво да правим. Този път тонът и не беше заядлив ами най-нормален, за момент дори си помислих, че вечерта отива на добре. Но тогава изведнъж тя просто ми каза чао и си тръгна.
Стоях не знаеща какво става гледаща към отдалечаващата се фигура. Не можех да повервам че си тръгна просто така. Когато се скри от погледа ми се вънах в клуба и си поръчах мартини. Беше рано да се прибирам, а пък и нямаше какво да правя сама.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 7:37 pm

Трябваше ми някакво забавление, затова реших да отида в някой от многобройните барове в града. Първия който ми се изпречи пред очите беше нощен клу "Лаво". Влязох вътре и се огледах. Тълпата от забавляващи се на дансинга, изглевдаше доста обещашащо. Отправих се към бара, за да с взема нещо за пиене. Имаше само едно свободно място. Седнах там и си поръчах уиски. Погледнах момичето до мен. Беше слабичка с дълга кестенява коса. Пред нея имаше чаша с мартини. Тя беше доста разсеяна, защото дори не забелязваше, юе някой е седнал до нея, камули че я наблюдавам. Реших да я заговоря, все пак ако исках по-голям купон ми трабваше компания.
Докоснах брюнетката по рамото и когато се обърна към мен с доста разсеян и учуден поглед аз й казах:
- Здравей! Сама ли си тук?
Това момиче имаше невероятни очи. Сини и дълбоки. От една страна сташно искрани, от друга криещи много тайни. Тя ме изгледа доста преценяващо и отпи от мартинито си . Изглеждаше страяно секси. Ноща явно щеше да е доста интересна, пне на това се надявах.
- Какво ще кажеш за един танц?- попитах я аз и примигнах срещу нея.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 8:11 pm

Мсилите за момичето от преди малко ме бяха завладяли. Даже не можех да си обясня колко много щом не бях забелязала приблизажането на този сладур. Боже той чувал ли е че трябва да закопчава копчетата на ризатата, тялото му можеше да докара инфаркт на някое момиче.
- Здравей! - отвърнах му аз. - Да сама съм.- отговорих на въпроса му с усмивка.
Можех и сама да си представя физиономията на лицето си. Имах чувството че за първи път в жовта си виждам такъв мъж. Очите ми щяха да изкочат и честно казано се надявах, той да не го е забелязал. всичко в него ми изглеждаше привлекателно и изкушаващо, но трябваше да се стегна, защото иначе щяха да ми потекат лиги.Той ми предложи да танцуваме.
- Не мислиш ли че първо трябва да се представиш. Поне от малко възпитание. - усмихнах му се иронично. - Та така как се казваш?
Зададох въпроса си и се разсмях на лицето му. Май никоя до сега не му беше отговаряла до сега. Това бяха едни от любимите ми моменти, когато видиж един мъж който може да има почти всяка затапен.
- И понеже моето възпитание май е малко повече от твоето, ще се представя първа. Стейси, приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 11:36 am

Бях очаквал всичко, но не и това. Наистина като се замислих, не се бях представил, което доста ме учудваше, принципно съм по-учтив, но какво да се прави. Станалото станало. Стейси, така се казваше момичето стоящо до мен. Хубаво име, но май наистина беше време аз да и кажа своето:
-Кристофър!- подадох ръката си.- Ивярвай ми на мен ми е много по-приятно!
След като хвана ръката ми аз я дръпнах към дансинга. Вече си бях наумил, че ще танцувам с нея и нямах намерение да я питам отново. Тя тръгна след мен, като аз продължавах да държа ръката й. Вече се бяхме сляли с тълпата от нацуващ, когато аз я обърнах към мен и я притиснах доста близо до себе си. Песента перфектно се връзваше с плановете ми, защото беше доста по-бавна от песните които пускаха по принцип.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night club 'Lavo' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club 'Lavo'   Night club 'Lavo' Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Night club 'Lavo'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Night Club "Lavo"
» Night Club 'Vanity'
» Vanity Night Club
» Prom night!
» Disco club Faraon

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars ::  Archive :: Архива :: РП архив-
Идете на: