Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите банери.
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 4:24 am by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 12:44 pm by Hanna.

» Ще видим ли Майк Мантгомъри отново?
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:01 am by Hanna.

» Харесвате ли Ела и Зак като двойка?
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:24 am by Hanna.

» Мнение за Рен?
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:19 am by Hanna.

» Какво мислите за Джена и Ноел?
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:14 am by Hanna.

» Мнения и коментари относно 9-ти епизод.
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:09 am by Hanna.

» Информация относно финала на първата половина на 3-ти сезон.
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:12 am by Hanna.

» Кой уби Мая?
Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:33 pm by Hanna.

Top posters
Hanna.
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Elliеnor Grace Pearce ♥
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Piper McLean.
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Tracy O'Conner.
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Daniel.
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Blair Waldorf
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Ally.
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Луис Б.
Nightclub 'Dream' Vote_lcapNightclub 'Dream' Voting_barNightclub 'Dream' Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Юли 02, 2019 4:35 pm
Посетители
Nightclub 'Dream' Pageviews_0

 

 Nightclub 'Dream'

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Hanna.
Admin
Admin
Hanna.


Мнения : 276
Join date : 05.08.2011
Име: : Хана Марин
Години: : 17
Семейство: : Tracy O'Conner. - сестра
БФФ: : Aria Montgomery.


Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 11:10 am

Nightclub 'Dream' Rok_nightclub_las_vegas
Върнете се в началото Go down
https://littleliars-rpg.rpg-board.net
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeНед Авг 07, 2011 10:55 pm

Отново се върнах в това малко градче. Бях изненадан колко се беше променило всичко. Дори хората вече не бяха същите. В детските ми години всичко беше различно, а сега вече не беше същото. Влезнах в един от нощните клубове и се надявах да намеря някой. Можеше пък и да видя някой познат, за което доста се надявах. Боже, защо не помнех никого? Влезнах в клуба и минах през голямата тълпа, огледах мястото и седнах на бара. Поръчах си едно мартини и се огледах за някого. Няколко приятели трябваше да дойдат, но явно това нямаше да се случи днеска. Оглеждах внимателно всички, но никой не ми се стори познат. Обърнах се към бара и замислено започнах да пия от мартинито си.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:02 pm

Беше ми ужасно скучно в къщи.Училището започваше след няколко дни и тогава нямаше да имам тази възможност да си излизам когато поискам.Облякох набързо черна къса рокля.Обух високи токчета и излязох,Запъти се към нощният клуб .Когато влязох вътре беше доста пълно.Имаше много познати ,но не ми беше до лицемерни усмивки и разговори в момента.Седнах на бара и си поръчах Бейлис.Барманът ми го донесе и аз отпих малка глътка.Искарах цигарите ми и запалих една
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:12 pm

Определено нищо интересно не виждах, за това станах, като държах чашата си в ръка. Загледах се в едно момиче и в същия миг се блъснах и излях питието си върху друго.
- Господи, извинете ме ужасно много! - започнах да говоря бързо, като оставих празната чаша на бармана и се загледах в момичето.
- Ама, че съм невнимателен! - казах троснато.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:16 pm

Точно преди да стигна до бара се сблъсках с едно момче.Беше по голям от мен личеше си .Той изля питието си ,но бях късметлийка и не бях много намокрена.Той започна да говори бързо и притеснено.
- Няма нищо - добавих и оставих моята чаша до неговата.
- На всеки се случва - допълних и се усмихнах.
Личеше си че не го е направил нарочно... За това и бях толкова мила
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:20 pm

- Или съм сляп, или няма други глупаци като мен. - казах и една усмивка заигра по лицето ми.
- Прощавай, аз съм Тайлър. Сигурно цяла вечер ще ти се извинявам за непохватността си от моя страна. - засмях се тихо и седнах до момичето.
- Ако трябва ще ти купя за реванш нещо. Все пак не всеки е толкова некадърен колкото мен!
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:23 pm

Засмях се леко и се обърнах към него..
- Аз съм Изабела приятно ми е - казах и се усмихнах.
Не беше нужно да бъде толкова притеснен.. дори не бях мокра.
- Няма проблем не се тревожи за това .. дори не съм мокра - казах и се засмях.
Поръчах си още едно питие.Когато барманът ми го поднесе взех чашата и се обърнах към
Тайлър.
- Е наздраве за непохватната страна на хората - засмях се и отпих от чашата
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:31 pm

Засмях се след думите й и си поръчах ново питие.
- На колко си? Знам, че не е много очтиво да питам жена за това, но на кого му пука в днешно време за очтивост? - засмях се отново и отпих от питието, което ми донесоха.
- А за дрехите не се притеснявай.. аз ще ги изсуша по един специален начин. - намигнах й и отпих отново.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:33 pm

Засмях се и повдигнах вежда след последното му изречение .
- на 17 съм . - казах и се усмихнах.
Той ме погледна стреснато.
- Да знам ,че не изглеждам на тази възраст ,но... - присвих рамене - уви малка съм - засмях се и изпих бейлиса на екс.
- Ами ти на колко си - попитах и се усмихнах отново
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:38 pm

- Познай сама. - засмях се.
- Но нее, не си толкова малка. Само преди 6 години бях на толкова. Колко неусетно е минало времето като се замисля, странно, но.. - присвих рамене и я погледнах невинно.
- Но пък бяха едни доста луди години. Какви ли не глупости правехме тогава, който продължаваме да правим и до ден днешен, но това вече са глупости, с които няма да те занимавам.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:41 pm

Засмях се .
- Е значи си на 23.. интересно - казах и повдигнах вежда.
Започна да ми разказва колко лудо са им минавали годините когато е бил на моята възраст.
Поръчах си ново питие и отпих от чашата.
- Интересно е да си на 17 - казах и се усмихнах - .. Но сега почва училище и от една страна става много сложно - засмях се
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:44 pm

- Мда, училище. Страхотно, нали? - засмях се и отпих от питието си.
- Сега да не се окаже, че ще съм ти новия учител? Интересно е как ще ви преподавам ако всички са толкова.. ъмм... красиви като теб. Определено ще ми трябва помощ. - огледах тълпата, за да видя дали има някой познат, но отново не ги видях и изгубих надежда, че ще дойдат.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:47 pm

- Благодаря за комплимента - казах и се усмихнах като отпих от чашата ми .
- Всъщност май се очаква да имам нов учител - казах и забих поглед в чашата ми ..
Ако беше той дано и в класта стая беше толкова свестен .Изведнъж се засмях и се обърнах към него.
- По какво ще преподаваш - попитах го и се засмях
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:51 pm

- Определено съм аз. - казах изненадано и си върнах погледа към момичето.
- По история. Вие ще сте първото ми училище, надявам се да се представя добре, но това няма да означава, че ще съм толкова добър и в час. Не искам още от първта седмица да ме уволнят. - засмях се и отпих поредната глътчица от питието си.
- Зависи и от държанието ви, странно е, че ще съм новия и мразен учител, странно е, но мисля, че ще се справя.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:55 pm

-На мен ще ми е още по странно повярвайте ми - казах и отпих от чашата.
- Трябва да свиквам да ви говоря на Вие - допълних и се засмях.
Погледнах го и повдигнах вежда.. Това щеше да е учителят ми по история.. А аз се запознах с него в бара.. какъв касмет...
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:59 pm

- А аз на госпожице. - засмях се и взех чашата в ръце и отпих от нея.
- Малко е странно, че се запознавам с теб.. с вас точно тук. Надявам се да не ви даде грешни впечатления за мен, но и аз си падам купонджия. Не съм като онези скучни учители, който седят и се карат. В моя час ще бъде различно. И май ще трябва да свикнете да ми казвате г-ин Браун.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:06 pm

Засмях се леко след това се изправих.Преближих се към него и прошепнах тихо в ухото му.
- Господин Браун .. падам си по историята.. да се надяваме,че като имам нов учител ще я харесам още повече - намигнах му предизвикателно и отново бавно се върнах на мястото си.
Отпих поредната глътка от питието ми и то отново свърши.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:12 pm

- Както ви гледам така. - с поглед я огледах отдолу до горе.
- Определено ще имате хубави оценки. - поклатих положително глава и прехапах устни.
- Но пък не разчитайте само на.. приказки, а трябва и мислене. Все пак.. трябва да си играя картите правилно, ако искате оценките ви да са хубави. При мен нещата не са толкова простички.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:14 pm

- А аз не си падам по простичките неща - допълних и повдигнах вежда.
Бих се радвала да си изкарвам така оценките .Определено щеше да е забавно..
- А господин Браун.. по какъв начин точно ще ни оценявате - попитах с предизвикателен тон.
Кръсосах кръка и отпих от чашата ми
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:22 pm

Въпроса й ме накара да се усмихна предизвикателно.
- Госпожице, не ме мислете чак за толкова специален. Ще бъда от онези строги учители, които наказват лошо ученичките си за ненаписани домашни. А това за оценяването.. както всеки един учител, зависи и от държанието ви. Сигурен съм, че няма да сте толкова добрички колкото изглеждате.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:27 pm

- Незная за другите ,но аз съм ангелче - добавих с предизвикателен тон.
- Ставам лоша само когато ме накарат - допълних още по предизвикателно.
Завъртях пръст около чашата ми и отпих малка глътка от нея.
Изкарах си една цигара и я запалих.Дръпнах от филтърът и и димът се спусна към дробовете ми.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:30 pm

- Ето вече първия ви минус, госпожице. - направих забележка и се засмях.
- Но всички ви познавам доста добре. Ако тръгна да ви пиша двойки.. после като ме видите и ще ходите да ме псувате наляво-надясно, знам какво е. И аз съм ги мразел, но при нас всички бяха стари, сбръчкани и грозни и си имаше причина защо да ги мразим. - подсмихнах се и отпих от питието си, което свърши. Извиках бармана и си поръчах още едно.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:33 pm

- Доста е забавно с млад учител..
Засмях се и поклатих глава
- Дано не си падате по изпитването пред класа - допълних и отново повдигнах вежда
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:39 pm

- Ще искам всеки ден домашните ви написани ясно, на даската ще бъде изпитван всеки един и няма да има прошка от мен. Тогава ще стана най-обичания учител от всички. - засмях се и отпих от мартинито си. Започнах да усещам, че вече започна да ме хваща алкохола.
- А останалите учители какви са? Гадни? Трябва да знам колегите си.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:49 pm

- Честно казано няма да ти допаднат- казах и поклатих глава
Другите учители бяха .. дървета..
- Не се държат като вас господине - казах и е се засмях.- Доста по сковани и ... старомодни са - допълних и се ухилих глупаво
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nightclub 'Dream' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub 'Dream'   Nightclub 'Dream' Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nightclub 'Dream'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nightclub "Solaris"
» Dream House / Къщата на сенките

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars ::  Archive :: Архива :: РП архив-
Идете на: