Pretty Little Liars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите банери.
Disco club Faraon Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 4:24 am by Luz X. Lacrosse-Portnoy.

» Лус Ксалвадор Лакрос-Портной.
Disco club Faraon Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 12:44 pm by Hanna.

» Ще видим ли Майк Мантгомъри отново?
Disco club Faraon Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:01 am by Hanna.

» Харесвате ли Ела и Зак като двойка?
Disco club Faraon Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:24 am by Hanna.

» Мнение за Рен?
Disco club Faraon Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:19 am by Hanna.

» Какво мислите за Джена и Ноел?
Disco club Faraon Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:14 am by Hanna.

» Мнения и коментари относно 9-ти епизод.
Disco club Faraon Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 6:09 am by Hanna.

» Информация относно финала на първата половина на 3-ти сезон.
Disco club Faraon Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 12:12 am by Hanna.

» Кой уби Мая?
Disco club Faraon Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:33 pm by Hanna.

Top posters
Hanna.
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Aria Montgomery.
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Elliеnor Grace Pearce ♥
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Piper McLean.
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Tracy O'Conner.
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Daniel.
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Blair Waldorf
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Ally.
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Луис Б.
Disco club Faraon Vote_lcapDisco club Faraon Voting_barDisco club Faraon Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Юли 02, 2019 4:35 pm
Посетители
Disco club Faraon Pageviews_0

 

 Disco club Faraon

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Aria Montgomery.
Admin
Admin
Aria Montgomery.


Мнения : 259
Join date : 09.08.2011
Име: : Ариа Монтгомъри
Години: : 17
Семейство: : Ally - доведена сестра
БФФ: : Elliеnor Grace Pearce ♥️, Hanna Marin, Alison DiLaurentis
Гадже: : Are you kidding me? xD

Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 8:42 am

Disco club Faraon 0103111294045425
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 6:05 pm

Отекчена от живота исках да се поразвеселя малко...Искаше ми се да отида в някой клуб, да пия по нещо, да потанцувам и да се забавлявам...Но ехх, приятели точно когато имаш нужда от тях всичките са заети...Въпреки това реших, че ще отида сама...Облякох новата си черна рокля , нагримирах се , накъдрих си косата и тръгнах... Влязох в претъпканата дискотека и седнах на бара... Поръчах си едно мартини и се замислих...След около пет минути осъзнах ,че седя до едно много привлекателно момче...

- Хей, здравей....Аз съм Емили.

Казах му аз и му се усмихнах чаровно.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 7:30 pm

Бастиян, Бастиян! На къде си тръгнал с алкохол в едната ръка, а в другата...
Другата ръка на мъжа беше празна. Той не се влияеше от хорските клюки, за това, че учител пие и ходи по нощни барове. Дори да беше такъв по професия, въпреки че не искаше, но това беше съвсем отделна тема, на която той не искаше да говори много, но все някога щяше да я развие на доклат, в собствената си глава, той беше човек и всичко се очакваше от него. От жени и алкохол, до приличие и хладнокръвие.
Но Бастиян искаше просто малко веселие, нещо различно от кафето по кафенетата, листовете на бюрото му и естествено непрекъснатите проучвания, които му биваха пратени по пощата и той тярбваше да направи съответното нешо, в любимата търсачка на милиони , Гугъл' , вместо да се разрови в проклетите прашасали книги, които той трябваше да мъкне навсякъде със себе си и да ги подрежда в малката библиотека, с която наскоро се беше сдобил, поради факта че те бяха навсякъде - на бюрото, на масата, в кухнята, в спалнята ( което не беше много препоръчително. Би било ужасно неудобно!) Те сякаш го дебнеха, но тази мисъл цъфваше в главата му след като алкохолът леко действаше. А него тругно го хващаше това, колкото и странно да звучвеше.
Себастиян влезе в бара, който си беше набелязал, още миналия ден, малко преди да стане обяд. беше минал оттук, но сега излеждаше още по-добре.
Той седна на бара и си поръча някакъв алкохол, който го бе видял написан някъде на някаква табела. Думата ,някакво' стана много популярна.
Той седеше до момиче, което го поздрави и му се усмихна. Чаровникът тутакси отвърна на тази сладка усмивка и също поздрави. Тя се казваше Емили. Колко сладко.
- Аз съм Себастиян - представи се и той. - Приятно ми е да се запознаем, Емили
Правило номер едно за свалянето : Назовавай името на момичето. Така то може би щеше да реши, че й помниш името и че се интересуваш от нея. Сега бях заинтересован.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 7:48 am

-И на мен!

Казах аз и подадох ръка... После хапнах маслинката от мартинито си и изпих няколко жадни глътни от него. " Какъв сладур" , мислех си аз... "Дори и името ми е запомнил"...."О, Емили не бъди глупава"...."Но той е сладък"..."Но е просто един сваляч"... После се разхилих на глас заради моя разговор със себе си...Явно алкохола не ми въздействаше много добре...

- Е, Себастиян...на колко си? С какво се занимаваш?

Май задавах много въпроси, но доста се бях отегчила да стоя сама и да пия като някой аудсайдер...Така, че всяка компания беше добре приета от моя страна...А пък и компанията си беше доста......Да кажем , че не беше за изпускане...
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 8:39 am

Можеше да бъде ласкател, но определено можеше да бъде и най-сериозния. И все пак той пердпочете тази вечер да бъде ласкател, вместо да се впуска в сериозни разговори, каквито едва ли някой харесваше.
Под 'някой' да се подразбира мъжете. А може би той. Но наистина кой харесваше тези разговори, които накрая винаги ставаха едно пълно клише, съвсем банални, като на някой филм?А в началото на този така 'приятен ' разговор винаги някой започва със своите чувства, да се оплаква, че не знаел какво чувства, че бил объркан. като е объркан да отиде на психотерапевт.
Всякакви хора имаше. Всякакви идеали. Всякакви мнения. Кое по-напред?
Той не сваляше поглед от новата си позната, нито дори когато питието му дойде. Отпи от него, леко премествайки очите си. Имаше вкус на,..Не, не можеше да се определи точно какво пиеше, но ясно се усещаше трапчивия вкус на алкохола, който малко или много кареше мускулите на Бастиян да се отпъснат напълно.
Тя зададе обичайните въпроси, макар че вторият не се понрави на ухажора. И все пак той малко или много беше задължен да отговори сякаш това беше част от ритуала на запознанството.
- На 23 съм. Преподавам в колежа - отговори той и се усмихна, защото сега щеше да върне въпросите, с йо-йо ефекта. Само дето тя му се струваше перкалено млада да работи, прекалено млада да ходи по такива барова. Но той никога не познаваше възрастта на човека пред него, така че нищо не се знаеше. - Ами ти , Емили?- появи се отново онази отчайващо чаровна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 9:09 am

Koгато чух, че преподава в колежа се разсямях...Та аз още не бях завършила гимназия... Но всъшност разликата ни беше сааамо пет години...После се загледах в него , а той не сваляше очи от мен.... А аз не спирах да го гледам...Тогава се осъзнах...."Емили не се изживявай , че си в някой блудникава романтичен сериал". И наистина се осъзнах, че съм побаднала в тази лигава ситуация , от която ми се е повдигало когато млади влюбени гълъбчета започнат да я правят.Бях се отплеснала и най-накрая се сетих, че трябва да отговоря на въпроса му.

- Ами аз на 18 и уча последна година в гимназията...През другото време роботя като дизайнер в местнатамодна къща.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 11:52 am

Бастиян отново отпи от незнайното питие, което си беше поръчал и се наслади на вкуса му. Сега може би разбра, че имаше вкус на бадеми, може би беше бадемов ликьор с още нещо. е беше лошо, но ставаше ясно , че това не беше вкусът на мъжа. Неговият вкус по-скоро беше нещо по-остро.
Обичаше и мента със сода или спрайт, нещо приятно за лятото . Ако беше на плажа винаги човек можеше да го види със зелената течност в ръка, препълнената чаша с лед.
Момичето се оказа на 18. Значи не беше толкова малка, че да ходи по клубове. Това определено го накара да се заинтригувам, защото можеха да го сметнат за смахнат, щом ходех с ученички. Имаше такъв случай, но тя беше колежанка. Както и да е.
Девиз ,, Бъди отворен за новото"
Друг девиз,, Не слушай себе си"
Трети девиз, лично на Себастиян , ,, Не слушай девизи"
И той следваше всичко това, едно по едно, макар нито едно от трите да не притежаваше смисъл за него. и все пак той държеше на малките си принципи, изградени лесно, но трудно спазвани.
Преди да отговори бастиян усети, че се беше загледала някъде, но това не му попречи да я изчака да му отговори. Въпреки всичко животът беше чакане.
- Дизайнер? - възкликна той , леко учуден. - Това е страхотно, но не трянбва ли да завършиш полу-висше или нещо такова, за да работиш подобна професия? - полюбопитства той.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 12:10 pm

- Aми от малка ходя в художствено училище..На 13 записах специалност мода и дизайн... След като дойдох тук не започнах веднага от дизайнер...Първо бях секретарка...Почнаха да оценяват идеите ми и станах помощник-дизайнер и сега вече .....дизайнер

Мразех да ме подценяват. Да бях само на 18 , но имах повече стил в кутрето си отколкото някои имат изобщо...Колкото и да обичах работата си не обичах да говоря за нея...Надявах се и той да не обича да говори за неговата, затова го попитах...

- Ами, ти какво преподаваш?
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 3:40 pm

След като попита какво преподава Бастиян,той само махна с ръка.
-История - отговори той простичко и този отговор беше напълно достатъчен за мъжа. Не беше много интересен предмет на учениците му, където и да било, но пък какво, той обичаше да мъчи нещастните душици, имали така и така нещастието да се запишат на негожия предмет.
Себастиян усети някакво напрежение у Емили докато говореше за работата си, но той я изслуша спокойно и мълчаливо, проследявайки всяка нейна дума, която се въртеше на бара оред тях и около питиетата на другите хора.
И като се заговори за питиета, това на Себастиян свърши, сякаш го беше изпил само на две глътки, може би на три, но така и така и не ги беше усетихл, унесъл се някдъе надалеч, от омръзващи му вкус на бадеми , примесен с алкохол, леко тръпчиво, но не достатъчно за Бастиян.
Той беше забил своят поглед в чашата си, на която дъното й се виждаше вече. След това вдигна поглед към Емили и отново се загледа в чертите й , усвоявайки ги като някакво движение, съвсем непознато за него. И въпреки това, той отмести зелените си очи, отново някъде напред, като не искаше да говори за нищо друго , освен за нещо, незасягащо го него самия . Не му се нравеше и този разговор. Предпочиташе да слуша другите и да казваше нещо тук там, но не обичаше да се говори за него.
Точно сега през главата му мина желанието да направи нещо, желаеше нещо, изпълваше го с това, но той така и не разбра какво става.
-От тук ли си? - Превод ,,На близо ли живееш?''
'Себастиян, какво правиш?' , питаше едната страна на главата и разума му. Другата отговаряше - ,, Просто се забавлява. Заслужава го. Заслужава да се отпусне" . И на Бастиян определено мнението на втората част от разума му повече му хареса.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 4:03 pm

-Aми всъшност съм от Лос Анжелис, но от около две години живея тук.

Тогава из дискотеката прозвуча една хубава бавна песен. Аз погледнах Себастиян в очите с леко очакване, но нищо...Токава го хванах за ръката и му казах...

- Хайде да танцуваме...Моля, мооля, моля, моля ,моля, мооляяя...

Звучах като пет годишна, но го казах с възможно най- сладкия глас и с най-очарователна усмивка...Запримигвах като заочаквах отговор..
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 4:16 pm

Себастиян стисна ръката й , усещайки топлата й кожа.
Той не танцуваше.
Грешка, той не можеше да танцува.
Лошо, песента беше бавна и се беше харесала на непознатата, а вече позната на Бастиян. Въпреки живота си, той така и не се беше научил да танцува и макар да можеше да свири на китара и да пее( нещо, което не харесва) той едва хващаше ритъма на музиката, на която трябваше да танцува. Разбира се това беше удоволствие в дискотеките, където той обичайно флиртуваше, но все пак там беше един ритъм, повтарящ се и повтарящ се.
Но очите на Емили го приканваха - толкова сладки и умолителни, че той накрая се съгласи и стана от стола си, оставайки своето , вече довършено, питие. Сега опасенията му, че ще настъпи Емили бяха големи.
Допря ръцете си върху кръста на момичето пред себе си и добрлижи бързо тялото си до нейното. Бавната музика вече течеше и сякаш беше някъде посредата. Не знаеше, поради факта че никога не я беше чувал, но очевидно Емили да.
-Повярвай ми, не съм много на 'ти' с тази работа - вдигна, леко приканващо, вежди. Но, разбира се, не би си тръгнал. Бе решил да остана за дълго, може би повечето от нощта, защото на следващия ден не бях на работа. Учебната година не беше почнала, а в училището само се дежуреше, това определено не се харесваше на учителя.-Изглеждаш чудесно - ,,Започна се..."
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 4:42 pm

-О, мерси..

Казах аз и погледнах леко засрамено надолу... Въпреки , че обожавах комплиментите...Коя жена не ги обичаше?!...Явно Себастиян беше доста добър сваляч...Попринцип не се изнтересувах много, много от такива типове , но бях пийнала малко... Той беше голям сладур със страхотни зелени очи , а и беше приятен човек...

Чудех се какво да отговоря на комплимента му дали да кажа нещо изтъркано от типа на "ти също" или нещо подобно.... Аз просто...Облегнах главата на рамото му и не казах нищо...
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 5:03 pm

Преди усещаше кожата й, сега отново , но тя беше далеч от неговите длани, някъде отдолу под дрехите.Сега той усети ароматът идващ от косата й, защото тя се облегна на рамото му. Песента продължаваше да се разнася и тежките ноти летяха наоколо, някъде около тях.
Първоначално си беше помислил , че барът би бил най-обикновен с шумна музика, много хора, клатещи телата си в такт с музиката и алкохол, пияни , които се опитват да пият повече, но не успяват. А той да гледа всичко това и да си мисли как си е провалил вечерта.
Но всъщност тук му беше харесало. Или така си мислеше. Мисли се разичаваха от...чувства, да кажем.
И той ги различаваше.
И той не знаеше какво да каже, но и тя не беше казала нищо, така че това го улесни малко. Е, съвсем малко. Само дето не мислеше, че имаше нещо за казване. Беше му писнало тази работа със запознанство , всякакви такива теми, за първоначалното опознаване на двата индивади. Толкова много въпроси, чиито отговори знаеш и си ги повтарял и повтарял, накрая отново използваш като свои отговори на съответните въпроси.
Не беше трудно да се танцува, особено този вид. Стпка на дясно, стъпка на ляво и хоп! Повтаряш всичко това и казваш отново хоп, доволен, че не си настъпал дори и себе си.
- Ходи ли ти се някъде другаде? - попита Себастиян неочаквано, но продължиха в същата позиция. Нямаше обяснение за въпроса.
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 5:13 pm

-Да!

Просто и ясно казах аз и прехапах долната си устна...Знаех какво иска и какво има предвид Себастиян, но сега това не ме тревожеше...Той бе сладък, забавен , а пък и оценявах огромните усилия , които правеше заради мен (да танцува), само за да ми се хареса...Песента свърши...Аз го погледнах , после го хванах за ръка и прошепнах на ухото му ...

-Е, къде щеходим?
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 8:55 am

Себастиян се усмихна леко, след като разбра, че тя знаеше намеренията му или част от тях, защото дори той не знаеше какво искаше. Но въреки това имаше частица от него, която не слушаше здравия му разум, да не си ляга с първата срещната, още по -малко с гимназистка, дори и завършваща, вече на 18 години.
Но както и да е, той стисна ръката й и я поведе навън, защото искаше да отсрани вече шуната музика от ушите си, навлизаща в главата му и карайки го да я запомни и вее цяла седмица да я тананика. Колко заразно!Тази песен щеше да се повтаря и повтаря. Сега бавната мелодия от миналата не присъстваше в новата, тази беше по-енергична, за разлика от самият Себастиян, който никога не бе спортна натура, въпреки, че не беше лошо да се ходи на фитнес по два пъти на седмица. Стига с приказките са него...И за фитнеса, който не го харесва особено и не го обичаше.
-Къде ти се ходи?
Себастиян попита Емили веднага след като излязоха от клуба и се отдалечиха на няколко крачки от вратата, така че да могат все пак да се чуят. Той, разбира се, би уважил желанието на младата госпожица с него. И естествено изчака, за да я изслуша, ако имаше някаква идея, различна от тази на мъжа.

Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 11:36 am

Леко се позамислих...Все пак той беше учител, а аз още учех...Аз бях на 18 , а той на 23...И се бяхме запознали от преди около 20 минути максимум...Но не бих искала да изглеждам като някаква бъзла "О, извинявай размислих..Чао"..Не , не бях такава...Но и не бях от тези , които си лягат със всеки срещнат...Но пък Себастиян беше някакси различен...Ох, в главата ми стана пълна каша...

- Ти къде предлагаш?

Казах аз накрая , защото все пак трябваше да кажа нещо..
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 11:56 am

Мъжът не искаше Емили да си мисли, че тоя я смяташе за лека и лесна жена. Момиче.Жена...Ох!
Той напълно се отказа от идеята да си ляга с нея, защото и не беше кой знае колко редно, ето че разума се включи в откачените му мисли. Може би беше прав. Тоест разума.
- Да отидем някъде на тъмно. Не обичам светлини - засмя се леко. Ето че отново изживяваше онази фаза, която той самия беше нарекъл ,, Тъмната фаза" . Това беше онзи период от живота му, когато обичаше да стои на тъмно да гледа в една точка, без да се замисля дори какво всъщност върши. Това беше онази част от живота му, която той харесваше най-много, поради причината че тогава не трябваше да бъде социален и общителен , а да стои в стаята си или някъде навън, посред нощ, да обикаля безцелно, както и сега правеше, и отново да не забелязва тези, които минаваха покрай него -толкова различни хора - след което се спираше някъде , за да забележи някого, който не вижда самия него. И тогава отново идваше тъмната фаза.
Подробно описание на повечето от живота на Бастиян.
Двамата тръгнаха, като Себастиян водеше.Или поне така си мислеше той.
Беше пъхнал ръцете си в джобовете на светлите дънки, които беше облякал по-рано тази вечер. Преди това погледна часовника си и забеляза, че наближаваще полунощ.
-Знам едно място- каза той изведнъж и се обърна към Емили като се усмихна леко. Беше някъде извън града, така че се наложи да хванат такси.


ЕДИТ: П.С : Ще пиша в ,,Старата изоставена къща"
Върнете се в началото Go down
Hanna.
Admin
Admin
Hanna.


Мнения : 276
Join date : 05.08.2011
Име: : Хана Марин
Години: : 17
Семейство: : Tracy O'Conner. - сестра
БФФ: : Aria Montgomery.


Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 9:51 pm

Беше поредната скучна вечер.. И както в повечето случаи Хана реши да излезе и да се позабавлява. Боже... от няколко дни не беше спала с мъж. Това определено беше лошо, но щеше да се промени. И то тази вечер.
Тя стана от леглото и отиде до дрешника си. Чудеше се какво да облече. Накрая се спря на една къса, прилепнала черна рокля и я облече. Пусна си косата и леко я оправи. Сложи си грим, взе си чантата и излезе. Реши да не ходи с колата си, защото не се знаеше колко пияна ще се прибере и кога въобще ще се прибере. Затова си взе такси.
- Към Диско клуб Фараон! - каза тя на шофьора и се настани удобно на седалката.
Само след няколко минути беше пред клуба. Плати на шофьора и му остави голям бакшиш. Влезе и направо се запъти към бара.
- Нещо силно... Все едно какво. - заповяда на бармана и се огледа наоколо.
- Я гледай ти.. И това ако не е самият Чък Бас. - каза с дяволита усмивка на момчето до нея.
Приятно ми е да се срещнем г-н Бас. - отпи от питието си и се настани до Господин Сексапил.
Върнете се в началото Go down
https://littleliars-rpg.rpg-board.net
Guest
Гост




Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 5:26 pm

Беше ми писнало от всичките евтини момичета в "тефтерчето ми". За това реших да отида в някой клуб, не че щях да намеря нещо по - добро от това в адресника ми, но поне щях да се напия здраво. Облякох костюм прилягащ на ... хъм "Чък Бас" и тръгнах с колата си към Диско клуб Фараон. Наистина доста долнопробно място, но май на такова трябваше да се натъкна тази вечер. Седнах на бара и си поръчах уиски и докато чаках бармана да ми го донесе, някакво момиче ме заговори. Естествено..винаги те бяха първи, все пак ставаше дума за...мен.
Обърнах се към момичето и установих, че е Хана.
- Хана Марин!? На какво дължа честа да ме заговори "принцесата на Роузууд"? - попитах иронично и се засмях, след което на лицето ми остана само дяволитата усмивка.
Върнете се в началото Go down
Hanna.
Admin
Admin
Hanna.


Мнения : 276
Join date : 05.08.2011
Име: : Хана Марин
Години: : 17
Семейство: : Tracy O'Conner. - сестра
БФФ: : Aria Montgomery.


Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:31 pm

- Хана Марин!? На какво дължа честа да ме заговори "принцесата на Роузууд"? - каза Чък след като се обърна към мен. Засмях се..Принцеса? Аз? Хах..
Няколко секунди по-късно ми дойде брилянтна идея. И двамата щтяхме да се позабавляваме.
- Имам предложение за теб. - казах бавно, доближавайки се до лицето му. Толкова близо, за да може да усети аромата на парфюма ми, който излъчваше страст.
- Знам, че обичаш игрите. Аз също ги обичам. - отдръпнах се и продължих със леко сериозен тон.
Играта е следната: Задаваме въпрос и следващият трябва да отговори. Не го ли направи губи. И запомни.. 1 ход - само 1 въпрос. Загубилият ще направи всичко, което каже победителят, всичко... Съгласен? - отново се доближих до него. Бях почти сигурна, че няма да откаже. Та това беше Чък...Игрите са му в кръвта..също като на мен. По това си приличахме.
Върнете се в началото Go down
https://littleliars-rpg.rpg-board.net
Sponsored content





Disco club Faraon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club Faraon   Disco club Faraon Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Disco club Faraon
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Night Club 'Vanity'
» Night club 'Lavo'
» Vanity Night Club
» Night Club "Lavo"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars ::  Archive :: Архива :: РП архив-
Идете на: